O nas

Cieszymy się, że są Państwo na tyle zaintrygowani, aby zajrzeć na stronę, w której mówimy sami o sobie :-).

Ze swojej strony wierzymy, że współpraca układa się znacznie lepiej, gdy obydwie strony znają się nieco lepiej.

Dlatego nie znajdą Państwo tutaj standardowej formułki o młodym, prężnym (ale anonimowym) zespole.

Agencja tłumaczeń iTrans została założona przez nas w 2001 r.

Kto się kryje za „my”? My to małżeństwo – Małgorzata i Marcin Lejman.

W momencie zakładania agencji Marcin kończył pracę w dużym wydawnictwie komputerowym IDG, gdzie spędził wiele lat tworząc treści dla miesięcznika PC World Komputer.

Takie doświadczenie w naturalny sposób popchnęło agencję w stronę klientów z branży IT. Co ciekawe, tłumaczenia informatyczne do dzisiaj stanowią większość realizowanych przez nas zleceń.

Małgosia przez kolejne lata zajmowała się rozwojem agencji, pozyskiwaniem klientów i dbaniem o ich zadowolenie. Jest niewątpliwie dobrym duchem, który sprawia, że klienci lubią z nami współpracować :-).

Tym, co nas wyróżnia, to bardzo długoterminowe i niemal rodzinne relacje z naszymi tłumaczami a także z klientami.

Nie chwalimy się bazą setek tłumaczy, ale za to tłumacze, którzy z nami pracują, w wielu przypadkach robią to od niemal 20 lat. Staramy się zapewniać im stabilny dopływ zleceń, dzięki czemu wielu z nich pracuje niemal na wyłączność dla nas.

Od ponad trzech lat Małgosia i Marcin mieszkają w Bahrajnie, ale agencja nadal ma swoje biuro i zespół w Warszawie. Zyskaliśmy w ten sposób wiele ciekawych doświadczeń i przemyśleń na temat pracy zdalnej i prowadzenia firmy na odległość, którymi będziemy dzielić się na firmowym blogu.