Zgłoszenie tłumacza

Chcesz współpracować z nami jako tłumacz?

Bardzo nam miło! Fachowi, sprawdzeni tłumacze to podstawa naszej działalności, dlatego chętnie poznamy Cię bliżej. Być może to pierwszy krok do wieloletniej, intensywnej współpracy, do czego zawsze dążymy, dobierając grono współpracowników.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w możliwie precyzyjny i kompletny sposób, który pozwoli nam na podjęcie wstępnej decyzji co do dalszych kroków.

Jeśli Twój profil wpisuje się w nasze aktualne potrzeby projektowe, przejdziemy do ustalenia warunków współpracy. Jeśli natomiast w danym momencie nie możemy zaoferować Ci zleceń, poinformujemy Cię o tym i – na Twoje życzenie – zachowamy zgłoszenie na potrzeby przyszłych zleceń.

Dane osobowe

Obsługiwane kombinacje językowe

Prosimy wskazać przynajmniej jedną opcję.
Inna kombinacja języków:

Obszary specjalizacji

Prosimy wskazać te obszary tematyczne, w których się Państwo specjalizują.

Używane programy CAT

Prosimy wskazać, jakie programy wspomagające pracę tłumacza (CAT) wykorzystują Państwo w swojej działalności.

Preferowana forma współpracy

Zlecenie z normalnym terminem, bez niestandardowych wymogów, w podstawowej kombinacji językowej. Netto w przypadku FV, brutto w przypadku UoD.

Załączone dokumenty

Poniższa opcja pozwala załączyć opcjonalne dokumenty, takie jak życiorys, certyfikaty, dyplomy, itd. W przypadku, gdy chcą Państwo załączyć kilka dokumentów, prosimy o ich wcześniejsze spakowanie do formatu ZIP lub RAR i przesłanie jako pojedynczego pliku.

Dodatkowy komentarz

Jeś chcą Państwo przekazać nam dodatkowe informacje istotne dla procesu rekrutacji, prosimy wypełnić poniższe pole.

Zgoda na przetwarzanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pines-ka Małgorzata Lejman z siedzibą w Warszawie, ul. Jaspisowa 16, dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku).